skenderaj videos


68877 results found for "skenderaj"    

Share    

Takim me struktura dhe simpatizantë të PDK-së në Skenderaj
KosovaPress #KosovaPressVideos #KosovaPressLiveStream www.kosovapress.com Facebook: https://m.facebook.com/kosovapress.agjencielajmeve/ ...

By : Kosova Press     Added : 27 May 2017
Dita e Shkolles ne Shkollen Qendra e Kompetences Skenderaj
https://youtu.be/Dad94yE8Mss.

By : IDo EveryThing     Added : 25 May 2017
Maturantët e Gjimnazit Hamz Jashari Skenderaj 2017


By : #A E DINI SE     Added : 24 May 2017
Pergaditje per diten e Shkolles QK-Skenderaj


By : IDo EveryThing     Added : 23 May 2017
Klinti Çollaku dhe Alban Skënderaj – Stole the show – Finale - Netët Live – The Voice of Albania 6
Klinti Çollaku – Alban Skënderaj – Stole the show – Kygo ft Parson James – Skuadra Alban | The Voice of Albania 2017, Sezoni 6, Finale | Netët Live, Episodi 6 ...

By : The Voice of Albania     Added : 20 May 2017
Kjo është lagjia e pasanikëve ku jeton Alban Skënderaj dhe Miriam Cani
Kjo është lagjia e pasanikëve ku jeton Alban Skënderaj dhe Miriam Cani.

By : INFO SHOWBIZI     Added : 12 May 2017
Alban Skenderaj


By : Thellenza Alcani     Added : 06 May 2017
Alban Skenderaj feston ditëlindjen, Miriami me dedikim të veçantë për të !
Pasi te shihni videon, ju ftoj te beni 'Subscribe' me qellim te ngarkimit te videove te reja. Click Subscribe ! Facebook: ...

By : Skandalet e Vipave - VIP's Scandals     Added : 20 April 2017
Azemi dhe Shote Galica nga Skenderaj invalidë të luftës pa asnjë lloj pensioni
Web: http://periskopi.com Facebook: https://www.facebook.com/periskopi Instagram: https://www.instagram.com/periskopi Twitter: https://twitter.com/Periskopi1.

By : Periskopi     Added : 19 April 2017
“Azemi” dhe “Shote Galica” nga Skenderaj, invalidë të luftës pa asnjë lloj pensioni
Dy ish-luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Hasan Haliti dhe Valentina Haliti, burrë e grua, të cilët sot janë invalidë të luftës, gjatë luftës u emërtuan ...

By : Kosova Press     Added : 18 April 2017
KOLEGJI UNIVERSI SUPERLIGA | KV Drita vs KV Skenderaj


By : SPORTI KANAL     Added : 13 April 2017

Prev   1 2 3 4 5   Next