skenderaj videos


75195 results found for "skenderaj"    

Share    

Alban skenderaj


By : zukran Drenica     Added : 18 October 2017
Alban skenderaj


By : lindita blini     Added : 16 October 2017
Alban Skenderaj - Viti 93
90-shat.

By : ARLIND TAFA     Added : 16 October 2017
Alban Skenderaj kendon live ne nje super dasem!
Ne kanalin ton do te gjeni keng te ndryshme Shqip! Besoj te ngelni te kenaqur per me shum SUBSCRIBED! Faleminderit!

By : Albanian Music     Added : 14 October 2017
Jashari premton mbështetje për gratë në Skenderaj
Në kuadër të fushatës zgjedhore, kandidati i pavarur për kryetar të Skenderajt Bekim Jashari, ka takuar gratë e këtij qyteti, të cilave iu ka premtuar mbështetje të ...

By : Kosova Press     Added : 13 October 2017
#DebatPernime Zgjedhjet Komunale 2017: Skenderaj


By : Kallxo.com     Added : 12 October 2017
FUSHATA E PDK NE SKENDERAJ - 30 09 2017


By : Portali RTV 21     Added : 30 September 2017
Dj Olti Ft. Alban Skenderaj & Lyrical Son - '93
Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/viti93 Produced by Boocky, Dj Olti Melody: Boocky, Alban Skenderaj, Lyrical Son Lyrics: Alban Skenderaj, Lyrical ...

By : AlbanSkenderajMusic     Added : 16 September 2017
Rrahje femrash në Skenderaj


By : Drenica Press     Added : 09 September 2017
Si u fal Kurban Bajrami në Skenderaj? - 01.09.2017 - Klan Kosova


By : KlanKosova     Added : 01 September 2017
Dy muaj nga vdekja e së shoqes, babai i Alban Skënderaj e qan me vargje: Mbeta jetim
Sa e hidhur ikja, sa e vështirë të pranosh humbjen. Ndërsa vargjet i ka pasur pjesë të jetës së tij prej shumë vitesh, babai i këngëtarit Alban Skënderaj, Qerim ...

By : Paparazzi     Added : 25 August 2017
The Albanian Comedy - Alban Skenderaj ft Stine ( Slimsat Borxh )
The Albanian Comedy.

By : EveryThing Alb     Added : 24 August 2017
The Albanian Comedy-Stine dhe Alban Skenderaj 😂😂😂 Slimsat me leke borxh 😂😂
The Albanian Comed , Stine dhe Alban Skenderaj Slimsat me leke borxh.

By : The Albanian COMEDY     Added : 23 August 2017

Prev   1 2 3 4 5   Next