shyhretja videos


1407 results found for "shyhretja"    

Share    

Shyhretja feston ditëlindjen, ky është urimi i Leartës
Shyhretja feston ditëlindjen, ky është urimi i Leartës.

By : PER MBLEDHIE     Added : 11 January 2018
Shyhretja pa grim, do të befasoheni nga pamja reale...
Shyhretja pa grim, do të befasoheni nga pamja reale...

By : PER MBLEDHIE     Added : 10 January 2018
Shyhretja e mbulon ne dukat rejen


By : Darsma Shqiptare     Added : 06 December 2017
Pse Shyhretja nuk e ftoj në dasmën e djalit Leonora Jakupin ? Ndalohet kopja ose vjedhja e kesaj video, ne te kundert do te ndiqet
Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production.

By : Mark Manzo     Added : 04 December 2017
Shyhretja publikon foto e sapo dalë nga frizerka!


By : Albanner Albania     Added : 30 November 2017
Çka po përgatisin këtë herë Shyhretja dhe Engjëllusha?
Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per videot e reja ! © All...

By : Thashethemet e Vipave Shqiptare - Albanian Gossip     Added : 29 October 2017
Pse Shyhretja nuk e ftoj në dasmën e djalit Leonora Jakupin ?
Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 23 tetor, 2017.

By : Tim Callaway     Added : 28 October 2017
Pse Shyhretja nuk e ftoj në dasmën e djalit Leonora Jakupin ? Televizioni Koha - Tetovë
"Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 Një histori dashurie plantonike por me fund jo të lumtur është treguar ditën e sotme në emisionin “Me zemër të ...

By : Tim Callaway     Added : 28 October 2017
Gentjana e Rrok Gjergji - Martesa e Djalit (Official video) Pse Shyhretja nuk e ftoj në dasmën e djalit Leonora Jakupin
Valle Burrash: Mulla Osmani në dasmen e djalit me Bac Rifat Jashari.

By : Tim Callaway     Added : 28 October 2017
Gold AG - Lotët e djalit (Official Video) Pse Shyhretja nuk e ftoj në dasmën e djalit Leonora Jakupin
Ndalohet kopja ose vjedhja e kesaj video, ne te kundert do te ndiqet penalisht!

By : Tim Callaway     Added : 28 October 2017
Pse Shyhretja nuk e ftoj në dasmën e djalit Leonora Jakupin ? Na Ndiqni Me nje Subscribe Dhe Like Ne Facebook : https://www.facebook.com/OnSkyMusic
Kostana Morava rrefeu sot përmes emisionit “Kush vjen për drekë”, dilemën e djalit të saj Indi. “Indi është akoma në fazën e zbulimit të isekteve, të gatuarit dhe ...

By : Tim Callaway     Added : 28 October 2017
Pse Shyhretja nuk e ftoj në dasmën e djalit Leonora Jakupin ?
Ndalohet kopja ose vjedhja e kesaj video, ne te kundert do te ndiqet penalisht!

By : Tim Callaway     Added : 28 October 2017

Prev   1 2 3 4 5   Next