portokallia videos


4009 results found for "portokallia"    

Share    

Do të largohet apo jo nga “Portokallia”? Gaz Paja sqaron si qëndron e vërteta
Mirëse vini në kanalin tim miq! Ju ftojë pa humbur kohë të abonoheni në këtë kanal, për të qenë në kontakt me të rejat e fundit nga bota showbizit e jo vetëm! Klikoni Subscribe,...

By : Emisioni Juaj     Added : 01 January 2018
Portokalli, 17 Dhjetor 2017 - Tema e aforizmave (Portokallia per njeriun bamires)
http://top-channel.tv/programe/portokalli/

By : Top Channel Albania     Added : 18 December 2017
Jul Deda: S’do ikja nga Portokallia, por më pushuan
Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Gjatë një interviste në Urbanus Blog, ai ka folur gjatë në lidhje me karrierën e tij dhe marrëdhëni...

By : Paparazzi     Added : 08 December 2017
KALO NGA URBANUS i ftuar Julian Deda ( Pjesa e Dytë - Portokallia; 2XL dhe rikthimi i SHBLSH )
Julian Deda është nga ata aktor që nuk i mbajnë për vete mendimet e tyre, por i shprehin, madje “i bërrtasin”. Një nga deklaratat më të rëndësishme që Juli tha në intervistën...

By : urbanus blog     Added : 04 December 2017
Portokalli, 3 Dhjetor 2017 - Tema e aforizmave (Portokallia per Femijet jetime)
http://top-channel.tv/programe/portokalli/

By : Top Channel Albania     Added : 04 December 2017
Portokalli, 26 Nentor 2017 - Tema e aforizmave (Portokallia per Humorin)
http://top-channel.tv/programe/portokalli/

By : Top Channel Albania     Added : 27 November 2017
Dite e Re-Bes Kallaku zbulon arsyen e largimit nga Portokallia
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Pas largimit nga spekatakli i humorit 'Portokalli' të aktorit të njohur Bes Kallaku, ka pasur shumë thashetheme mbi arsyet që ai...

By : Ora News Emisione     Added : 21 November 2017
U zu me të gjithë aktorët, Altin Basha largohet nga Portokallia?


By : Lajmi i Ditës - Today's News     Added : 17 November 2017
Altin Basha a largohet nga Portokallia?
Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per videot e reja ! © All...

By : Thashethemet e Vipave Shqiptare - Albanian Gossip     Added : 16 November 2017
Kenge labe - Moj portokallia nga Vlora
Teksti. Zaho Balili Moj portokallja nga Vlora Moj portokallia nga Vlora dola bregut të kërkova sa të gjeta si durova puth e puth mallin s'ta nxorra Moj portokallia nga Vlora puthe e puth...

By : Zaho Balili     Added : 16 November 2017
Thumb al-Thumb al-Erion Isai rrefen largimin nga Portokallia
Erion Isai rrefen largimin nga Portokallia dhe marredhenien e tij me Altin Bashen. Me cfare po merret ai tani? Se desh harruam, e zgjidhem edhe debatin e Erionit me Jul Deden, ai na i shpjegoi...

By : thumb al     Added : 13 November 2017
Portokalli, 12 Nentor 2017 - Himni dhe aforizmat (Portokallia Qarkullimin Rrugor)
http://top-channel.tv/programe/portokalli/

By : Top Channel Albania     Added : 13 November 2017
Portokalli, 5 Nentor 2017 - Himni dhe aforizmat (Portokallia per suksesin ne jete)
http://top-channel.tv/programe/portokalli/

By : Top Channel Albania     Added : 06 November 2017
Ja pse u largua Florian Binaj nga ''Portokallia''!
Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe dhe te shtypni tek per te marre njoftimet me te fundit per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe...

By : Albanian tech     Added : 21 October 2017

Prev   1 2 3 4 5   Next