gjermani videos


80474 results found for "gjermani"    

Share    

Shqipëri-Gjermani, Bundestagu gjerman ofron bursa për të rinjtë shqiptarë- Ora News
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Bundestagu gjerman ofron bursa për studentët shqiptarë. Këtë e kanë bërë të ditur në një konferëncë për shtyp ...

By : Ora News Lajme     Added : 15 September 2015
Me joshken ne gjermani
This video was uploaded from an Android phone.

By : Ismail Krasniqi     Added : 17 October 2012
NIK XHELILAJ ME NJE KARRIERE TE RE NE GJERMANI


By : RTV KLAN     Added : 23 August 2015
Taksisti ne Gjermani VK Cmendina Dublima


By : Lvl100Potato     Added : 02 March 2017
A1 Report - Reichel: S'pranojmë azilkërkuesit në Gjermani, do kthehen të gjithë
TIRANE - Të gjithë personat që kërkojnë azil politik në Gjermani, jo vetëm që nuk do ta marrin por do të kthehen brenda një kohe të shkurtër. Kështu ka ...

By : Report TV     Added : 14 March 2015
RAMA NE GJERMANI.mpg
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

By : Ora News Lajme     Added : 23 May 2012
A1 Report - Gjermani fillon stërvitjen në Brazil, në 16 qershor kundër Portugalisë
BRAZIL - Një javë deri në ndeshjen e parë të Gjermanisë në Kupën Botërore, ekipi filloi trajnimin në "Santo Andrea", pranë Porto Seguro në verilindje të Brazilit.

By : Report TV     Added : 09 June 2014
Franca, nën ujë. Edhe në Gjermani vërshojnë ujërat. 8 të vdekur - Top Channel Albania - News - Lajme
Përmbytjet e mëdha që kanë përfshirë Europën e Veriut detyruan Presidentin Francois Hollande të shpallë gjendjen e jashtëzakonshme në Francë.

By : Top Channel Albania     Added : 02 June 2016
Gjermani, përshkallëzohen protestat në Këln - Top Channel Albania - News - Lajme
Momente tensioni janë verifikuar këtë të shtunë në Këln të Gjermanisë, si pasojë e organizimit të dy protestave të ndryshme.

By : Top Channel Albania     Added : 09 January 2016
Tre militantë të ISIS mes refugjatëve në Gjermani - Top Channel Albania - News - Lajme
Tre refugjatë sirianë janë arrestuar në Gjermani nën dyshimin se janë dërguar nga Shteti Islamik për të ndërmarrë sulme në vendin që po i strehon.

By : Top Channel Albania     Added : 13 September 2016
Gjermani, vrasësi kishte probleme psikike e urrejtje pasi ishte dhunuar
18-vjeçari gjermano-iranian, i cili qëlloi për vdekje në një qendër tregtare në Mynih së paku 9 vetë ndodhej në trajtim psikiatrik dhe kishte probleme në shkollë.

By : Shqiptarja Com     Added : 23 July 2016

Prev   1 2 3 4 5   Next