gjermani videos


89828 results found for "gjermani"    

Share    

Me joshken ne gjermani
This video was uploaded from an Android phone.

By : Ismail Krasniqi     Added : 17 October 2012
Fabian Duro dhuron spektakel ne Gjermani


By : Boldnews     Added : 15 March 2016
NOA.al - Edi Rama në Gjermani për azilantët


By : noa news     Added : 11 September 2015
Fatmir Sula & Franci & Renato - Tallava Live ne Gjermani 2017


By : Cun Tallavaje     Added : 08 March 2017
30 vjet pas Strauss-it, mirënjohje dhe forcim të marrëdhënieve Shqipëri-Gjermani
Fjala e Kryeministrit Edi Rama në ceremoninë përkujtimore për 30-vjetorin e vizitës së Kryeministrit të Landit të Bavarisë Franz Josef Strauss:

By : Rilindje Albania     Added : 20 August 2014
Festa në Hamburg (Gjermani)PAVARËSIA E KOSOVËS
Oh sa Mir me kan Shqipëtar e me festu këtë ditë, që të gjithë e kemi prítë.

By : AlbaMedi     Added : 21 March 2008
RAMA NE GJERMANI.mpg
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

By : Ora News Lajme     Added : 23 May 2012
Kriza në Gjermani. Presidenti, ura për koalicionin - Top Channel Albania - News - Lajme
Presidenti gjerman Frank-Walter Steinmeier u përpoq të afrojë krerët e partive CDU, CSU dhe SPD në një raund konsultimesh, por formimi i një koalicioni nuk është i lehtë.

By : Top Channel Albania     Added : 01 December 2017
Gjermani, vrasësi kishte probleme psikike e urrejtje pasi ishte dhunuar
18-vjeçari gjermano-iranian, i cili qëlloi për vdekje në një qendër tregtare në Mynih së paku 9 vetë ndodhej në trajtim psikiatrik dhe kishte probleme në shkollë. Policia konfirmon...

By : Shqiptarja Com     Added : 23 July 2016
Tallava aman aman gjermani - Vetem per shoqni 2017
music official.

By : music Official     Added : 03 March 2017
204 infermiere kontratë pune 2 vjeçare në Gjermani, Hoffman: Mos ejani për azil por për punë
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Plot 204 infermierë shqiptarë janë përzgjedhur për të marrë pjesë në trajnimin që do tu hapë dyert drejt punësimit në Gjermani....

By : Ora News Lajme     Added : 05 October 2015
Aplikimet për punë në Gjermani – Numri në rritje, janë 150 mijë vende deri në 2020
Rritet numri i të rinjve të cilët aplikojnë për punësim jashtë vendit kjo sipas agjencive të punësimit vjen si rezultat i ofrimit të kushteve më të mira të punës dhe pagave...

By : SCAN Televizion     Added : 27 April 2017
Bora ne Gjermani


By : Kosovarja 90     Added : 26 January 2017
Gjermani që e pa Kur'anin në shtëpi pas 20 viteve - Omer Bajrami
Vizito: http://www.omerbajrami.com Dhe: http://www.facebook.com/HoxheOmerBajrami Ndalohet ngarkimi i videos nëpër kanale tjera. Ndërsa lejohet dhe pëlqehet shpërndarja e videos vetëm...

By : Hoxhë Omer Bajrami     Added : 17 July 2013

Prev   1 2 3 4 5   Next