zvicer videos


52277 results found for "zvicer"    

Share    

ZVICRA NJE UDHETIM NE ZVICER


By : STUDIO ABC     Added : 18 April 2014
Shqiptaret ne Zvicer
Krejt me bo like :D.

By : EKTV     Added : 16 June 2014
Profile nga Diaspora - Nje dite pune me shqiptaret ne Zvicer
Televizionin TVR mund ta shikoni ne te gjithe Kosoven ne rrjetin kabllor te Ipkos kanali 97, si dhe ne te gjithe Diasporen ne te gjitha Platformat dhe Iptv shqiptare ...

By : Televizioni Tvr     Added : 13 May 2016
Shqiptari ne Zvicer


By : jiohygy guguyjgyjg     Added : 19 September 2013
1 kafe me Labin ne Zvicer 23.04.2017
https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497 #1kafemelabin.

By : 1 kafe me Labin [Official]     Added : 23 April 2017
Zvicer 2 - 0 Shqiperi 11-09-2012 (RSI LA2 HD) Kualifikimet Boterori Brazil 2014 (pjesa e pare)
Kualifikimet Boterori Brazil 2014 (pjesa e pare) HD.

By : kuq e zi     Added : 25 March 2013
Familja Mataj, shembull i mire i intergrimit ne Zvicer
Emision kushtuar bisnesit te bashkatdhetarit tone qe jeton ne Winterthur te Zvicres Pren Mataj dhe djalit te tij Kened-it i cili kohe me pare ka diplomuar ne ...

By : Televizioni Diaspora     Added : 05 October 2016
Tallava dhe vallzim Zvicer
Kanali zyrtar , te gjitha materialet qe jan te vendosura ne kete kanal jan ne pronesi te STAR TALLAVA Official Channel Copyright © 1996-2014 STAR TALLAVA ...

By : Star Tallava No.1     Added : 20 September 2016
"Mbrese..." - Gjergj Bibaj - Mergimtar ne Zvicer 11.07.2017
Mbrese... - Gjergj Bibaj - Mergimtar ne Zvicer 11.07.2017.

By : Radiotelevision 21 [ Official Channel ]     Added : 11 July 2017
Bukë e djathë në Zvicër Dokumentari 20.02.2017
Bukë e djathë në Zvicër Dokumentari 20.02.2017.

By : RTK     Added : 20 February 2017
Sulmi tragjik në Zvicër - Top Channel Albania - News - Lajme
Incidenti tragjik i së shtunës ku një person i armatosur me thikë i vuri zjarrin një treni në Zvicër, shënoi viktimën e parë. Një grua 34-vjeçare nuk i rezistoi dot ...

By : Top Channel Albania     Added : 14 August 2016
Zvicër, Cyrihu me jetesën më të lirë se qytetet e tjera
Në Cyrih, çmimet e qirasë së banimit kanë shënuar rënie për herë të parë. Edhe në qytete të tjera zvicerane, ky trend është në rritje. Kostot e banimit në 2015 ...

By : Drita Tv     Added : 19 February 2016
VRASJA NE ZVICER SHQIPTARI TENTON TE VRASE GRUAN,VRET VETEN NE SY TE FEMIJES LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali ...

By : Kanali Shtate     Added : 21 August 2013
Te drejtat e shqiptareve ne Zvicer
Reportazh special per aktivitetet sindikaliste, ku shqiptaret ne Zvicer angazhohen per permiresimin e kushteve dhe te drejatat per pune, arsim dhe emigracion.

By : Kohavision     Added : 25 July 2017
Odeon 174 Sofija ne Zvicer lop na lop ata dhe Naimi Cka po don
Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Moderator: Naim Abazi Te drejtat per YouTube i mbron OnAirFM: ...

By : OdeonShowOfficial     Added : 10 June 2016

Prev   1 2 3 4 5   Next