pasdite videos


59850 results found for "pasdite"    

Share    

Pasdite ne TCH, Aleksandër dhe Renis Gjoka, 18 Janar 2018, Pjesa 1
Tema: Aleksander Gjoka dhe Renis Gjoka. - Aleksandër dhe Renis Gjoka, gati për “The Voice Kids”. Në një rrëfim për familjen dhe karrierën muzikore. Te ftuar: Aleksandër Gjoka, Renis...

By : Top Channel Albania     Added : 19 January 2018
Pasdite ne TCH, Aventura Londër-Tiranë, 18 Janar 2018, Pjesa 3
Tema: Udhetimi me Zil nga Londra ne Tirane. - Rrugëtimi nga Londra në Tiranë me një zil ushtarak. Aventura e një shqiptari dhe një britaniku. Te ftuar: Gent Jakupi, Rob Gerrish http://top-ch...

By : Top Channel Albania     Added : 19 January 2018
Pasdite ne TCH, Rezarta Skurta, 11 Tetor 2017, Pjesa 1
Tema: Rezarta Shkurta Te ftuar: Rezarta Shkurta - Rezarta Shkurta rrëfen gjithcka. Jeta si mama. Ditët e vështira. Raportet me motrën, vjehrrën dhe puna si fotografe. Si e përjetoi ngjarjen...

By : Top Channel Albania     Added : 12 October 2017
Pasdite ne TCH, Fiorentina e Big Brother, jeta e re, 19 Tetor 2017, Pjesa 2
Tema: Fjorentina Halili Personazh Te ftuar: Fjorentina Halili - Fiorentina e Big Brother rrëfen jetën e re jashtë shtëpisë. Punën e re në Top Channel. Raportin me Olsin.

By : Top Channel Albania     Added : 20 October 2017
Pasdite ne TCH, Roli dhe modeli gruas në familje, 2 Tetor 2017, Pjesa 2
Tema: Debati per Videon e Elvis Nacit Te ftuar: Elvis Naçi, Dasara Karaiskaj, Marin Orhanasi, Alda Bida, Gezim Tushi - Elvis Naci sqaron gjithcka në lidhje me videon për modelin dhe roline...

By : Top Channel Albania     Added : 03 October 2017
Pasdite ne TCH, Amos Zaharia dhe Gligiola Haveriku, 15 Janar 2018, Pjesa 4
Tema: Amos Zaharia dhe e dashura e tij Te ftuar: Amos Zaharia, Gligiola Haveriku - Amos Zaharia dhe e dashur e tij Gligiola Haveriku për herë të parë në një rrëfim për dashurinë dhe...

By : Top Channel Albania     Added : 16 January 2018
Pasdite ne TCH, Elvis Naçi sqaron gjithçka, 2 Tetor 2017, Pjesa 1
Tema: Debati per Videon e Elvis Nacit Te ftuar: Elvis Naçi, Dasara Karaiskaj - Elvis Naci sqaron gjithcka në lidhje me videon për modelin dhe roline gruas. Pse solli kaq shumë përplasje...

By : Top Channel Albania     Added : 03 October 2017
Pasdite ne TCH, Një mama si Bieta Sulo, 25 Shtator 2017, Pjesa 1
Tema: Bieta Sulo rrëfehet për jetën e re Te ftuar: Bieta Sulo - Bieta Sulo rrëfen jetën e re si mama. Lindja e djalit. Emri KroiArt. Raportet me Alban Dudushin. Si ka ndryshuar jeta e tyre?

By : Top Channel Albania     Added : 26 September 2017
Pasdite ne TCH, Dasma e Besit dhe Xhensiles, 4 Shtator 2017, Pjesa 1
Tema: Dasma e Bes Kallakut Te ftuar: Mand Peza, Olesia Leco, Eraldo Rexho, Odeta Banushaj Insert: ”Familja Betimi cifti” - Detajet e dasmes me te komentuar te momentin. Besi dhe Xhensila...

By : Top Channel Albania     Added : 05 September 2017
Pasdite ne TCH, Horoskopi 2018, 3 Janar 2018, Pjesa 1
Tema: Horoskopi 2018 Te ftuar: Esmeralda Petrela - Horoskopi për vitin 2018. Cilat janë shenjat me fat? Cfarë i pret njerëzit e apasionuar për horoskopin në vitin 2018. http://top-channel.tv...

By : Top Channel Albania     Added : 04 January 2018
Pasdite ne TCH, Make up artist I Kylie Jenner, 6 Tetor 2017, Pjesa 1
Tema: Ariel Tejada Make Up artist i Kylie Jenner Te ftuar: Ariel Tejada - Ariel Tejada. Make up artist i Kylie Jenner, famijes Kardashian-Jenner sjell masterclass - in e parë në Shqipëri....

By : Top Channel Albania     Added : 07 October 2017
Pasdite ne TCH, Dasma e Besit dhe Xhensiles, 4 Shtator 2017, Pjesa 2
Tema: Dasma e Bes Kallakut Te ftuar: Mand Peza, Olesia Leco, Eraldo Rexho, Odeta Banushaj Insert: “Detajet e dasmes” - Detajet e dasmes me te komentuar te momentin. Besi dhe Xhensila organizojn...

By : Top Channel Albania     Added : 05 September 2017
Pasdite ne TCH, Ardonita endrra per tu bere stiliste, 29 Shtator 2017, Pjesa 3
Tema: Ardonita endrra per tu bere stiliste Te ftuar: Ardonita Sabedini - Historia e nje 19 vjecareje nga kosova qe vuan nga nanizmi. Jeta e saj. Veshtiresite. Paragjykimet. Si e shikojne nje...

By : Top Channel Albania     Added : 30 September 2017
Pasdite ne TCH, 13 Prill 2017, Pjesa 1 - Top Channel Albania - Entertainment Show
Tema: Interviste me Almeda Abazin Te ftuar: Erblin Jaku, Almeda Abazi, Albana Abazi, Tolgahan Sayisman, Aishe Sayisman - Një ditë me Almeda Abazin. Si e kalon kohën e lirë? Me kë jeton?...

By : Top Channel Albania     Added : 14 April 2017
Pasdite ne TCH, Xhoi Jakaj dhe Xhulia Marashi, 24 Tetor 2017, Pjesa 3
Tema: Xhoi Jakaj dhe Xhulia Marashi Personazh Te ftuar: Xhoi Jakaj, Xhulia Marashi - Raporti nënë-vajzë.

By : Top Channel Albania     Added : 25 October 2017

Prev   1 2 3 4 5   Next