myzeqare videos


5890 results found for "myzeqare"    

Share    

BILBILAT E MYZEQESE!!!! Kenge myzeqare
KENGE MYZEQARE nga Todi Kote dhe BILBILAT E MYZEQESE!!!!

By : ARDI2068     Added : 21 February 2009
Vasillaq Gremi & Kozeta Shabani - Kenga myzeqare kenge (Official Video HD)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

By : ArkivaShqip     Added : 22 July 2015
Marsida & Durim Pepa - Myzeqare (Official Video HD)
Elrodi Production.

By : ElrodiMusicOfficial     Added : 17 October 2016
Saze Popullore - Vasil Ziu & Tom Bali & Maks Qose & Soll Qose - Dasem Myzeqare Nikoll Daka Mertish
Vasil Ziu cel 0692174767.

By : Tom Bali Orkester & Dj 0697908255     Added : 31 July 2015
Nertila Selmanaj - Myzeqare pellumbeshe (Official Video HD)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

By : ArkivaShqip     Added : 17 September 2013
Treshe Myzeqare - (Lushnje,Fier,Berat)
valle shume e bukur e zones se myzeqese dhe jo vetem.

By : Lissi21     Added : 16 August 2008
DYSHE MYZEQARE.flv
e kerxyer ne olimpiaden artistike te shkollave te mesme Lushnje. kerxejn ne mikse: BLERTI,FATJONI,ARLINDI,NIKOLINI,EGLI,ALDO,SHYQYRJONI DHE EDLIRI ...

By : blerti mehilli     Added : 20 July 2010
Free Mc's - Ngrihuni ne valle (Official Video HD)
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Muzika: Gentian Llanaj Teksti: Romir Llanaj Orkestrimi: Bledi Telha Video: Cinefocus GT production Refren ...

By : ArkivaShqip     Added : 29 July 2016
Samiu i Plugut - Kaba myzeqare (Official Video HD)
Elrodi Production.

By : ElrodiMusicOfficial     Added : 05 January 2016
Valle grash myzeqare


By : Shoqata Kulturore Artistike "Qypryllinjte e Roshnikut", Berat     Added : 24 January 2016
Fitim Muca - Dyshe myzeqare (Official Video HD)


By : ElrodiMusicOfficial     Added : 15 April 2017
Valle dyshe Myzeqare burrash
Perlat e popullit tim.

By : Artan Xhaferi     Added : 17 November 2012
DASMA MYZEQARE
Rituali Dasmes ne Myzeqe produksion i spektaklit e Diell Top-Channel I realizuar nga Drejtoria e Artit dhe Kultures prane Bashkise Fier.

By : Armand Cuni     Added : 31 May 2013
Samiu I plugut - Kaba potpuri myzeqare (Official Video HD)


By : ElrodiMusicOfficial     Added : 15 April 2017
Kaba myzeqare Mjeshtri Bert Aliaj
Kjo kaba eshte regjistruar ne studin e TV Apollon gjate emisionin Art Folk, ideuar dhe realizuar nga gazetari G. Banaj. Eksluzive.

By : ArtGeo Folk Albania     Added : 28 March 2017

Prev   1 2 3 4 5   Next