gjimnazi videos


14305 results found for "gjimnazi"    

Share    

Gjimnazi “Sami Frashëri” në kushte të rënda


By : ALSAT     Added : 22 September 2016
PANAIRI PER KULTURE DHE SHKENCE, ORGANIZUAR NGA GJIMNAZI I MITROVICES 29.04.2017
PANAIRI PER KULTURE DHE SHKENCE, ORGANIZUAR NGA GJIMNAZI I MITROVICES 29.04.2017.

By : Radiotelevision 21 [ Official Channel ]     Added : 29 April 2017
gjimnazi
Gjimnazi i Tetovës.

By : gjimnazisti     Added : 09 March 2007
GJIMNAZI I TETOVËS FESTON DITËN E FLAMURIT
Televizioni Koha - Tetovë www.tvkoha.tv.

By : Televizioni Koha Tetovë     Added : 27 November 2015
Matura 2011/2012 Gjimnazi "Ulpiana" Lipjan
Humor.

By : Hysen Be Nuredini     Added : 17 April 2013
ja si rrihen gocat ( gjimnazi Bulqize )


By : blerim llani     Added : 13 July 2013
WINTER BALL 2016 #3 KAVAJE,GJIMNAZI ALEKSANDER MOISIU BALLO E FUNDVITIT
Foto te shkeputura nga Ballo e fundvitit (Winter Ball 2016) e Gjimnazit Aleksander Moisiu Kavaje. Kujtime qe do te mbeten gjate ne mendjet tuaja :) Enjoy & Subscribe.

By : All Movies     Added : 28 December 2016
Gjimnazi "HASAN NAHI" - Prishtinë


By : Fondacioni ATMOSFERA     Added : 02 July 2013
Gjimnazi "Shefqet Guzi" Gramsh Matura 2016 - 2017
Ceremonia e mbylljes së maturës.

By : Nazif Kotorri     Added : 03 June 2017
Gjimnazi "Ibrahim Rugova XI1 "
Fituesit e konkursit te kercimit 2015.

By : Every THING     Added : 26 November 2015
GJIMNAZI "VASIL KAMAMI", I THOTE STOP KORRUPSIONIT


By : Best Channel     Added : 28 April 2016
ISOTG GJIMNAZI ''HAXHI ZEKA'' 2009
the best MomeNt'S TogeTher in the School........ 12-2 2009.

By : bucii3     Added : 17 September 2009
GJIMNAZI "28 NËNTORI" MBUSH 95-VJET
STAR PLUS TV SHKODËR - LAJMI I FUNDIT NË KOHE REALE JU VJEN ME ANE TË NJË NJOFTIMI AUTOMATIK: SHKARKO TANI PROGRAMIN STAR PLUS TV NË: APPSTORE: https://goo.gl/9YyF8E GOOGLE PLAY: https://goo...

By : Star Plus Tv     Added : 24 November 2017
Spektakel gjimnazi Gjergj Pekmezi


By : TV SOT7 Lajme     Added : 23 March 2015

Prev   3 4 5 6 7   Next