finalja videos


30154 results found for "finalja"    

Share    

FINALJA E TURNIRIT ''ENY CUP'' - KF DARDANIA 14.01.2018
Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic FINALJA E TURNIRIT ''ENY CUP'' - KF DARDANIA 14.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.

By : RTK     Added : 15 January 2018
Tu Si Que Vales - Finalja. Pj.5 - 31 Dhjetor 2016 - Show - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/tusiquevalesalbania https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/TuSiQueValesAL Formati përmban nje spektër të gjerë të talenteve...

By : VizionPlusAlbania     Added : 01 January 2017
FINALJA - THE DEEP WEB (3/4)
Pjesa 1 & 2 : https://goo.gl/UTmsy4 Nqs doni te shifni fundit e lojes kjo eshte 1 video nga nje you tuber tjeter : https://goo.gl/att2kR Kanali i 2 : https://goo.gl/NAvZ57 Websidi Jone :...

By : AlbanianTV     Added : 23 July 2016
Blind Taste - Finalja Episodi 12 (05.07.2015)
https://www.living.al https://www.youtube.com/tringdigitaltv https://www.facebook.com/tringdigital Një format gatimi i përditshëm, i cili prezantohet nga nje aktor dhe konkurojne 4 VIPA...

By : Tring     Added : 06 July 2015
Finalja e Kupës, sot Skënderbeu-Tirana - Top Channel Albania - News - Lajme
Futbolli shqiptar mbyll sot zyrtarisht sezonin 2016-2017, me finalen e Kupës së Shqipërisë. Në “Elbasan Arena” do të vihen përballë njëri-tjetrit, Skënderbeu dhe Tirana, dy skuadra...

By : Top Channel Albania     Added : 31 May 2017
Shopping Queens - Emisioni 2-Finalja-Java 2 (10.05.2015)
https://www.tring.tv https://www.living.al https://www.youtube.com/tringdigitaltv https://www.facebook.com/tringdigital Shopping Queens nje prodhim nga Tring Produksion. Një format që kombinon...

By : Tring     Added : 12 May 2015
Best HIP HOP RnB - B Genius ft. Niil B ROLLIN - Finalja ÇELESI MUZIKOR 9 (2015)
Tex: B-Genius & Niil-B, Muz & Ork: Hekuran Sahiti All rights reserved © ÇELËSI MUZIKOR https://www.facebook.com/CelesiMuzikorOfficial http://www.zico.tv.

By : Çelesi Muzikor     Added : 10 May 2015
Finalja e Madhe, The Voice of Albania 6
The Voice of Albania transmetohet në Top Channel të premten në orën 21:00. Për më tepër ndiqni faqen tonë http://thevoice.top-channel.tv THE VOICE OF ALBANIA - SOCIAL MEDIA Facebook...

By : The Voice Albania / The Voice Kids Albania     Added : 17 May 2017
Shopping Queens - Emisioni 3-Finalja -Java 3(17.03.2015)
https://www.tring.tv https://www.living.al https://www.youtube.com/tringdigitaltv https://www.facebook.com/tringdigital Shopping Queens nje prodhim nga Tring Produksion. Një format që kombinon...

By : Tring     Added : 19 May 2015
PROMO - FINALJA E TURNEUT ''ENY CUP KF DARDANIA ST.GALLEN''
Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic PROMO - FINALJA E TURNEUT ''ENY CUP KF DARDANIA SANKT GALLEN'' Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.

By : RTK     Added : 11 January 2018
Tu Si Que Vales - Finalja, Pj.4 - 17 Qershor 2015 - Show - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/tusiquevalesalbania https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/TuSiQueValesAL Formati përmban nje spektër të gjerë të talenteve...

By : VizionPlusAlbania     Added : 18 June 2015
FINALJA MUSA MUSAHU Orizarja Rainca 17 06 15
Rtv Presheva.

By : Rtv Presheva     Added : 19 June 2015
7pa5 - Finalja e madhe e Uefa Champions League - 5 Maj 2016 - Show - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/shtatepapese https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Finalja e madhe e Uefa Champions League. Ne studio me Ervin...

By : VizionPlusAlbania     Added : 05 May 2016
Finalja e kuizit për fëmijë
http://thirrjaislame.com http://www.fb.com/ThirrjaIslameofficial Lejohet shpërndarja e linkut dhe jo ringarkimi i videos nëpër akounte dhe vende tjera,gjithashtu nuk lejohet ti ndryshohet...

By : Thirrja Islame     Added : 12 July 2016
Tu Si Que Vales - Finalja, Pj.5 - 17 Qershor 2015 - Show - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/tusiquevalesalbania https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/TuSiQueValesAL Formati përmban nje spektër të gjerë të talenteve...

By : VizionPlusAlbania     Added : 18 June 2015

Prev   1 2 3 4 5   Next