devolli videos


2882 results found for "devolli"    

Share    

Kënge Popullore Devolli
Këngë Popullore nga Rrethi i Devollit.

By : RadioDevolli     Added : 26 January 2014
Devolli corporation
22.03.2014.

By : Gazeta Shekulli     Added : 22 March 2014
Dosja e Shefave XXV: Grabovci fut në histori drejtorin e Kompanisë Devolli
Abononu në kanalin e Gazetës online Insajderi në YouTube: http://smarturl.it/InsajderiYouTubeAbo / Facebook: http://smarturl.it/Insajderi-Facebook / YouTube ...

By : Insajderi     Added : 01 September 2016
Devolli Corporation


By : Building The Future     Added : 17 May 2013
Devolli Djepi qe Perkundi Devollinjte Dokumetari origjinal i Fuat Memeli
Devolli Djepi qe Perkundi Devollinjte Dokumetari origjinal i Fuat Memeli Skenari dhe regjia: Fuat Memeli Operator: Ilir Bucpapaj Montazhi:Xhelil Aliu Filmi u ...

By : DevolliNet     Added : 11 March 2013
Devolli Corporation ka arritur të eksportojë produktet e saj në SHBA dhe shtetet e BE-së
Përvoja e suksesshme eksportuese e kompanisë Devolli Corporation me pronar Shkelqim Devolli, sfidat me të cilat përballen prodhuesit vendor si dhe hapat që ...

By : Devolli Corporation     Added : 31 December 2014
RUBIKON - SALIH DEVOLLI 24.06.2014
RUBIKON - SALIH DEVOLLI 24.06.2014.

By : Kohavision     Added : 24 June 2014
Devolli Princ Kafe Turke - Eh Princi
Agency: Zero Pozitive Publicis.

By : Zero Pozitive Publicis     Added : 20 May 2013
Devolli Princ Kafe Turke - 10 vjet
Devolli Princ Kafe Turke - 10 vjet me shije prane jush! Agency: Zero Pozitive Publicis.

By : Zero Pozitive Publicis     Added : 08 May 2013
Valle Devolliçe Ansambli Folklorik Rinor "DEVOLLI"
Koreograf: Agron KORDALLI ( 069 22 94 650 ) Muzika: Zhani STRUGA Kamera & Montazhi : Blendi SHURDHO.

By : Blendi Shurdho     Added : 21 December 2014
Shpëtim Idrizi apel Qeverisë nga Devolli: Ministrat të kthejnë sytë te kjo zonë
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Kur ende nuk e ka marrë një përgjigje nga Kryeministri nëse do ta zbatojë apo jo marrëveshjen e koalicionit, ...

By : Ora News Lajme     Added : 17 May 2016
Kenga nga Devolli Ali Kondi (Nenja Ime Moj)
Kenga nga Devolli Ali Kondi (Nenja Ime Moj)

By : Portali i Devollit     Added : 20 October 2012
Devolli Djali Bitinar
U mundesua nga Devilli.net Vizitoni faqen zyrtare Www.Devolli.net.

By : Portali i Devollit     Added : 26 May 2011
Devollice bilisht shoqata A.K Devolli


By : xheni hoxhalli     Added : 02 December 2014

Prev   1 2 3 4 5   Next