besjana videos


5232 results found for "besjana"    

Share    

"FESTIVALI 52" Dueti Besjana Mehmeti dhe Shkodran Tolaj me "Jam Larg" "Edhe 11 dite"15.12.2013
"FESTIVALI 52" Dueti Besjana Mehmeti e bija e Qani Mehmetit dhe Shkodran Tolaj me kengen "Jam Larg" te Vullnet Ibrahimit "Edhe 11 dite" 15 DHJETOR 2013 KRONIKA LAJMEVE https://www.facebook.com/rts...

By : RADIOTELEVIZIONI SHQIPTAR     Added : 23 December 2013
Rachmaninoff Suite No. 2 Besjana Cegrani & Mariam Batsashvili


By : Besjana Cegrani     Added : 17 March 2016
Besjana pjesa 2


By : Rigels Gega     Added : 06 October 2010
besjana video besjana
kujtime familjare.

By : TiniTon100     Added : 06 July 2011
Besjana kertusha


By : Nevruz Zymeraj     Added : 05 February 2016
Shkodran Tolaj dhe Besjana Mehmeti RTK-SAT
Kënga që zuri vendin e dytë për nderë të 100 vjetorit të Pavaresise së Shqiperisë.

By : Klaiqi Skenderbeg     Added : 21 September 2012
hotel besjana PODUJEV
fatmir gjaka live.

By : Fatmir Gjaka     Added : 17 November 2010
Besjana


By : Demir Gogunja     Added : 21 January 2018
Besjana Kertusha-Je Mengjesi im (ShkodraFest Gjysmefinale )
Dabesst ft Blend - Mamasita (ShkodraFest Gjysmefinale ) ShkodraFest 2014 (c) Te gjitha te drejtat audiovizive i perkasin ShkodraFest.

By : Shkodra Fest     Added : 17 December 2014
Besjana Kertusha,Edi Xonit,Lorenc Shkoza,Sajmiri Shitit,Bled Tusha - Dashurova nje Hynesh (Live2010)
Besjana Kertusha & Grupi Asis Folk - Turbo Tallava LIVE ne Mbrembja e Muzikanteve 2010.

By : Mbrembja Muzikanteve     Added : 19 November 2014
Besjana Mehmeti & Shkodran Tolaj - Nijazi Azemi
Komandant Mjekrra #Flakadani i Karadakut.

By : arianit hetemi     Added : 19 March 2016
Besjana Veselaj Vaji i Nuses 2015
Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production https://www.facebook.com/

By : ProMedia     Added : 22 August 2015
Arjan & Besjana video by olsibeci.com wedding video
olsibeci.com wedding video facebook Olsi Beçi.

By : Olsi Beci     Added : 03 October 2015
Besjana kertusha turbo tallava
Mreti i muzikes.

By : Shpetim Jonuzi     Added : 13 December 2017

Prev   1 2 3 4 5   Next