bardh videos


46663 results found for "bardh"    

Share    

bardh berisha
tallava per bardh berishen dhe mentor berisha.

By : durim berisha     Added : 06 January 2013
Luftimet në Vendin e Quajtur Te Montazha në Bardh të Madh nga Abedin Sogojeva Komandant( DINI)
Englisht:Fighting in a place called Bardhe i Madhe Montazah in Sogojeva Abedin (Commander DINI)

By : Goni-Kosovo     Added : 17 September 2013
Viktor Hila & Bardh Spahja - Lumja ti moj nusja e bukur (Official video 4K)
Shikoni Live ne http://blueskymusic.tv Video realizuar nga TV Blue Sky Aty ku muzika buron nga shpirti.

By : TV Blue S Music     Added : 16 September 2017
Eli Cajes - ZAMBAKU I BARDH LIVE


By : marjo meniku     Added : 18 June 2011
Elita 5 - Bardh e zi
Elita 5 - Bardh e zi Muzika & Aranzhmani - Wirus Texti - Fatmir Muja Albumi - Bardh e Zi 2004 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH.

By : ELITA 5 ProSound     Added : 29 May 2014
Embelsire e bardh Receta👇🏻
Embelsire e bardh Copyright Rights Reserved! Esra & Isra ! Receta 4 veze 12 lug gjelles sheqer i perzien me mikser 12 lug gjelles vaj 12 lug gjelles qumesht 17 lug gjelles miell 1 peciv 1 vanilla...

By : Ikizlerin Mutfagi     Added : 04 June 2017
Bombica Te Shpejta me Cokolat e Bardh (Cocoa White Chocolate Balls)
Bombica Toptha me Cokolate te Bardhe Cocoa White Chocolate Balls Perberja 1.100gr Çokollat e Bardh 2. 100gr Cocos 3. 1 Lug Gjelle Levore Portokalli 4. 25gr Gjalp 5. 100ml Hopla e Ëmbël...

By : FastRecipes     Added : 06 February 2017
ORA 7 | Profil: Bardh Lepaja
Gazetare: Flandra Marmullaku.

By : KlanKosova     Added : 07 June 2013
Hyrja e UÇK-së në Grabovc dhe Bardh të Madh 28 Qershor 1998
English:KLA entry in the Great White Grabovc and 28 June 1998.

By : Goni-Kosovo     Added : 13 September 2013
Moj ftuj e bardh e shullerit-Goliku me Paron
ansambli cipini.

By : Ansambli CIPINI.Vlore     Added : 13 October 2008
Osman Sefa e Naim Krasniqi - "Zambaku i bardh"
Terdeci 3, Ahmet Halilaj, Youtube, Kanal, Deutsch, German, Rapsodet Kosovar, Rapsodet Shqiptar,Shahirat, Estrada Shqiptare, Ilir Shaqiri, Rifat Berisha, Osman Sefa, Tbijt e Sefes, Mleqani,...

By : Terdeci 3     Added : 20 July 2016
Zef Beka - Kan Dal Ndrit Kan Dal Tè Bardh


By : avdyliponoshec     Added : 11 November 2013
Bajrush Doda Kënga Qjan Kta Krushqi Te Bardh e Zi
Bajrush Doda Folklor Publisher: Prominent Network https://www.facebook.com/ProminentNetwork.

By : Bajrush Doda     Added : 25 November 2015
Bardh a Zi - Kulti i Seksit-3.avi


By : bardhazi     Added : 13 April 2011
Bardh e zi
Koreografi e vendosur me rastin e festave te nentorit ne pallatin e kultures "Kavaljon|". Grupi i kercimit modern i Qendres Kulturore te Femijeve Kavaje. 27.Nentor 2017.

By : vmdkavaje     Added : 15 January 2018

Prev   2 3 4 5 6   Next