adelina videos


618041 results found for "adelina"    

Share    

Vizioni i pasdites - Adelina Ismaili pj2 - 21 Nentor 2016 - Show - Vizion Plus
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/vizioniipasdites https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Anila prezanton intervisten ...

By : VizionPlusAlbania     Added : 21 November 2014
Adelina Ismajli - Kanagjegji (Viti i ri 2003)
ADELINA ISMAILI - Kanaxhegji.

By : ADELINA ISMAILI - Official     Added : 27 October 2013
Genta Ismajli imitim Adelina Ismaili "Sajzeza" ne Op Labi Party 2016
Genta Ismajli imiton Adelina Ismaili "Sajzeza" ne Op Labi Party 2016 ne RTV 21 Rimontazhi M1 besfort.tv.

By : KosovawoodHD     Added : 01 January 2016
Adelina şi Irinel, câștigătorii celei de-a 45-a ediții 2k1!
Vezi mai mult pe AntenaPlay: https://goo.gl/qdhH25 Adelina şi Irinel au adunat cele mai multe puncte și s-au calificat în ultima probă. Iată cum au pariat și ...

By : Antena 1     Added : 26 April 2017
Adelina Ismaili - Në Vushtrri (Fushata LDK)
ADELINA ISMAILI - Ne Vushtri (Fushata e LDK -se) 2013.

By : ADELINA ISMAILI - Official     Added : 04 November 2013
Adelina Ismajli - Amaneti (Official video)
Publisher: produksioni labia ; https://www.facebook.com/labiaofficial,email:labia@europe.com Download & Listen ...

By : Produksioni Labia     Added : 03 April 2015
Ryva, Ylli, Adelina - Potpuri (Eurolindi & ETC)
(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm Youtube: ...

By : Eurolindi NFM     Added : 06 January 2013
ADELINA ISMAILI - Kafeja e mengjesit RTK


By : ADELINA ISMAILI - Official     Added : 25 January 2017
Adelina Ismaili & Zanfina - Intervista RTV21


By : ADELINA ISMAILI - Official     Added : 03 October 2016
ADELINA TAHIRI & ELGIT DODA NJE KUJTIM (Official Video HD )
Faqja officiale e Adelina Tahirit ne facebook... https://www.facebook.com/AdelinaTahiriOfficial.

By : AdelinaTahiriONAIR     Added : 29 June 2013
Adelina Ismaili dhe Qumili (Zybaja) - HUMOR


By : ADELINA ISMAILI - Official     Added : 13 October 2016
TALK - ADELINA ISMAILI 27.12.2014
TALK - ADELINA ISMAILI 27.12.2014.

By : Kohavision     Added : 27 December 2014
Adelina Ismaili - Nuk ngec ( KENGA MAGJIKE 2009 )
Vizitoni faqën ekskluzive të Adelina Ismailit www.divaadelina.skyrock.com dhe informohuni saktë, shpejtë dhe drejtë. -Nga ``Vëllau``

By : adelinafansi     Added : 15 March 2010
Adelina Ismaili - Ushtrine Time Do Ta Bej
Adelina Ismaili singing "Ushtrine Time Do Ta Bej" (I Will Raise My Own Army) with a compilation of images from the War in Kosova, the late Ibrahim Rugova, and ...

By : alboholic     Added : 29 April 2010
Adelina Emini - Si atehere
Facebook: https://www.facebook.com/OnAirMusic.

By : OnAirMusic     Added : 10 June 2016

Prev   3 4 5 6 7   Next