TVSH videos


17550 results found for "TVSH"    

Share    

TVSH - Humor Shqip
Aktrojne: Vasil Bushaka dhe Xhemal Myftiu Producent Haxhi Isufi ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Subscribe:...

By : TV 2000     Added : 02 November 2017
TVSH bllokon sinjalin e Kuvendit per TV private
Një vendim skandaloz dhe i paprecedentë i Televizionit Publik Shqiptar, që bllokoi trasmetimin live të seancës plenare për të gjithë operatorët televizivë privatë, solli reagime...

By : RTV KLAN     Added : 28 September 2017
MIRESEVINI NE TVSH | Televizioni Shqiptar - Arkiv
TVSH - Televizioni Shqiptar - Arkiv Kanali qe mundeson programacionin e vjeter te tradio televizionit shqiptar, kryesisht te para viteve 90-te. Filma, Teater, Dokumentare, Humor, Sport, Muzike,...

By : TVSH - Televizioni Shqiptar * Arkiv     Added : 08 July 2017
Humor 1992 Nuk e ndjen ti por e ndjen populli TVSH
Koco Devole.

By : Adriatik Mustali     Added : 20 February 2014
Shqiperi-Armeni: Turperohet Gazetarja e TVSH


By : ViVid Channel     Added : 29 March 2015
Barcolete TVSH
Koco Devole.

By : Adriatik Mustali     Added : 20 February 2014
"Mirëmëngjes Shqipëri" Bulza - Nis Aventura Rinore në TVSH "7 Dhjetor 2016"
http://rtsh.al/ https://www.facebook.com/rtsh.albania https://twitter.com/RTSHALBANIA Të drejtat mbrohen nga: OnAir.FM www.facebook.com/onairfmnetwork.

By : Radio Televizioni Shqiptar     Added : 07 December 2016
Festivali i 56 te i kenges ne TVSH
Kanë nisur përgatitjet për Festivalin e 56-të të Këngës në TVSH, i cili si çdo vit tjetër mbahet në fund të muajit dhjetor. Një muaj para fillimit të eventit më të rëndësishëm...

By : Kohavision     Added : 13 November 2017
Armageddon and Florian Markou !! The video aired on the Albanian chanel Tvsh..
florian markou . kick boxing . mma.

By : armagosboxing     Added : 10 February 2017
Ora News - Bllokimi i sinjalit të TVSH, Rama: Kameramanët të bëjnë punë tjetër
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Debate në Kuvend lidhur me vendimin e TVSH-së për të mos dhënë sinjal transmetimi për të gjitha mediat private. Kryeministri Rama...

By : Ora News Lajme     Added : 28 September 2017
SPIKERET E TVSH-se | + Video & Kinematografia Shqiptare -2-
Spikeret simpatike te programacionit te vjeter te TVSH-se Televizionit Shqiptare para v`90-tes. Per me shume video na ndiqni dhe behuni fan ne kanalin + Plus Video , linku ketu: https://www.youtu...

By : Kinematografia Shqiptare - 2 -     Added : 09 July 2017
TVSH - FILMA, TEATER, KOMEDI


By : TVSH - Televizioni Shqiptar * Arkiv     Added : 06 July 2017
Ahmetaj, pro TVSH-së - Top Channel Albania - News - Lajme
Ministri i Financave siguroi biznesmenët e vegjël se përfshirja në skemën e TVSH-së nuk do të ketë asnjë pasojë negative për financat e tyre.

By : Top Channel Albania     Added : 18 October 2017

Prev   1 2 3 4 5   Next