Spitali videos


12618 results found for "Spitali"    

Share    

Dekalogu Kuq e Zi - Spitali
WEBSITE: http://digitalb.al/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Digitalb INSTAGRAM: https://www.instagram.com/digitalb_official TWITTER: https://www.twitter.com/digitalbfriends.

By : DigitAlb     Added : 23 June 2016
Seriali Spitaliks Episodi 1
Subscribe ne ket kanal do te ket te gjitha nga pak Na gjeni ne facebook https://www.facebook.com/Abi-Remix-903160853059185/

By : Abi Remix     Added : 14 November 2015
STRESAT Spitali
Bashkpunim :STRESAT dhe TV GLOBI...

By : Humor STRESAT     Added : 06 December 2016
Për herë të parë në Kosovë, Spitali Amerikan kryen operim me anestezion epidurialë
Për të parën herë në Kosovë, në Spitalin Amerikan në Prishtinë është bërë ndërrimi i valvulës mitrale në zemër, ndërhyrje kjo kirurgjikale me një anestezion specifik i quajtur...

By : Kosova Press     Added : 30 October 2015
Zone e lire - Spitali Amrikan / Sonte kirurgu, anestizisti dhe reanimatori! (19 janar 2018)
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.

By : RTV KLAN     Added : 20 January 2018
Stop - Spitali Elbasan, kirurgët e dytë në gjumë, por paguhen si në punë! (27 dhjetor 2017)
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Në emisionin “STOP” ka mbërritur një denoncim, sipas...

By : RTV KLAN     Added : 27 December 2017
Stop - “Stop” dhe Spitali Amerikan i kthejnë dritën e syve Shpëtim Balliut! (28 dhjetor 2017)
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Suzana Balliu i drejtohet emisionit “Stop” me lutjen për...

By : RTV KLAN     Added : 28 December 2017
Spitali Kavaja


By : Shkumbin Sopjani     Added : 26 December 2017
Portokalli, 15 Mars 2015 - Spitali (Infermierja, Kirurget, Populli)


By : Top Channel Albania     Added : 17 March 2015
Rudina - Spitali Amerikan/Nxjerrja nga veshi e trupave të huaj! (08 nentor 2017)
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.

By : RTV KLAN     Added : 08 November 2017
Zone e lire - Spitali Amerikan/Implantimi i flokeve; Kirurgjia e qafes dhe kokes! (08 dhjetor 2017)
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.

By : RTV KLAN     Added : 10 December 2017
Spitali i pushtuar nga djajte
Publisher: www.onair.be Spitali i pushtuar nga djajte © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2w...

By : Dukagjini     Added : 08 March 2017
SPITALI I KUKESIT ME DHE PA ILIR BEQJAN


By : RTV KLAN     Added : 02 March 2016
Portokalli, 2 Nentor 2015 - Spitali (Mungesa ilaceve)
Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": http://bit.ly/236qZtl Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": http://bit.ly/236qZtl.

By : Top Channel Albania     Added : 03 November 2015

Prev   1 2 3 4 5   Next