Shaban Cela videos


14344 results found for "Shaban Cela"    

Share    

Fatmir Sula, Shaban Cela,Amza Tairov,Terri Kitar Bass,Adi Cethi Bateri - Super Orkestrale Live 2017
Show Hamza Tairov Me Shabonin ne Klarinet Live ne me nje Dasem ne Durres.

By : Cun Tallavaje2     Added : 13 April 2017
Astrit Qerimi & Shaban Cela - Napoloni Ciftetel Live 2017


By : Cun Tallavaje     Added : 11 December 2016
Super Shaban Cela Live ne Australia 2017


By : Cun Tallavaje     Added : 21 December 2016
Albanian Engagement: FESTON & ADRIANA 10-1-2015 (Mariola Kacani & Shaban Cela)
Melbourne, Australia Music: Mariola Kacani, Shaban Cela, Alban Hoxhaj, Jurgen Kacani.

By : Feston Azizi     Added : 29 March 2015
Myslym Lela & Shaban Cela & Artur Yzeri,Refail Caka,Gaz Dibroni - Si mesoi Karroca Dylit(Live 1997)
Fatos Yzeiri,Myslym Lela,Shaban Cela,Artur Yzeri,Refail Caka,Gaz Dibroni Live 18.8.1997.

By : Pjese Reja     Added : 14 March 2015
Shaban cela ft Moli - cpo pikon o lal bishti bidonit
Miresevini ne kete kanal... ku do gjeni muziken me te mire shqiptare te cdo lloje krahine dhe treve.

By : Best Music Albania     Added : 12 April 2017
SHABAN CELA. DASMA FATJON BAUSHIT D 25 12 2006..VIDEO (3)
SHOMIA U DOGJ.... NA IKU NE FATJONI .???????????

By : sajmir31     Added : 02 March 2009
Fatmir sula ft Shaban cela - kno moj qyqe
Miresevini ne kete kanal... ku do gjeni muziken me te mire shqiptare te cdo lloje krahine dhe treve.

By : Best Music Albania     Added : 18 April 2017
Shaban Cela Live ne Australia 2017


By : Cun Tallavaje     Added : 12 December 2016
Shaban cela - orkestrale sonte kemi dasem
Pershendetje nga une Shaban Cela.

By : Best Music Albania     Added : 26 February 2016
Shaban cela - Pipzat e gjata
Pershendetje nga une Shaban Cela.

By : Best Music Albania     Added : 20 March 2016
Shaban cela - Dallendyshe e Vogel Live ne Australia 2017


By : Cun Tallavaje     Added : 12 December 2016
Tomi Korces & Shaban Cela - Saranda (Live ne Korce 2004)
Taku Klarinet, Alban Plovishti, Endri Maliqi, Moli, Shaban Cela , Mondi Vogel,Tomi Korces Live me Nje Banket ne Korce ne Vitin 2004 MOSTRA ALTRO.

By : Pjese Reja     Added : 14 March 2015

Prev   2 3 4 5 6   Next