SKRAPARI videos


1826 results found for "SKRAPARI"    

Share    

Skrapari - në mrekullitë e shekujve - dokumentar nga Enxhi Biba
Titulli i dokumentarit: Skrapari - në mrekullitë e shekujve Realizimi: Enxhi Biba Teksti dhe leximi: Enxhi Biba Kamera: Themistokli Todhe Audio: Eugen Dervishi Montazhi: Exhildo Fataj...

By : Saimir Kumbaro     Added : 12 August 2014
Kenge popullore skrapari


By : Argian Kiamos     Added : 13 October 2016
Artiol Sulejmanasi - Djale Skrapari (Official Video HD)
Këndon : Artiol Sulejmanasi © 2017 "Djale Skrapari" Teksti: Vasilika Tora Video : Olsi Hajdini & Ledi Nako Orkestroi : Olsi Ahmeti Klarinetë : Renato Lico Të gjitha të drejtat i takojnë...

By : Artiol Sulejmanasi Official     Added : 14 October 2017
Behare Cuedari - Kolazh Skrapari (Official Video HD)


By : ElrodiMusicOfficial     Added : 30 December 2017
Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Muzika: Irkenc Hyka Teksti: Bes Kallaku Video: Eduart Grishaj © & ℗ Bes Kallaku & AVD Digital. All Rights Reserved.

By : Bes Kallaku     Added : 29 January 2017
Kenge skrapari


By : Gentian Zaimi     Added : 18 June 2010
Skrapari
https://www.facebook.com/vendlindjaime.skrapari.

By : kompjuter94     Added : 05 December 2013
Dule Malindi - Shpirt Flori (Official Video)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

By : ArkivaShqip     Added : 03 June 2013
Skrapari I Viteve 1970 Hekur Sanxhaku
OnlineMusic.

By : OnlineMusic support     Added : 30 May 2015
Dule Malindi - Demir Zyko Demir Kenga (Official Video)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

By : DuleMalindiMusic     Added : 30 October 2013
Skrapari


By : kompjuter94     Added : 15 September 2013
Valle e piranecit nga skrapari


By : Zaberzan Skrapar     Added : 26 July 2016
Kenge popullore toske nga Skrapari
Kendone Sulo Piperaj dhe Tefik Spahiu.Grupi Riza Cerova Skrapare.Vidio eshte bere ne natyren mjafte te bukur te Skraparit.

By : Smilewithme088     Added : 18 April 2013
Kenga Skraparase - Isopolifonia - O Skrapar Mali me Lule
Corovoda On Line Sjell ne videon ne Bashkengjitje Kengen Popullore Skraparase pjese e Isopolifonise Shqipetare te vleresuar ne mbare boten. Ne Vijim me kengen O Skrapar Mali me Lule te kenduar...

By : Fatjon Kaloci     Added : 22 December 2013
SKRAPARI - Ngreu Abdyll Be nga Varri
kenge folklorik nga Skrapari.

By : Prespaarjaa     Added : 11 May 2009

Prev   1 2 3 4 5   Next