Masakra ne Kosovë videos


1510 results found for "Masakra ne Kosovë"    

Share    

MASAKRA E RECAKUT KOSOVE 1999 #1
ME 15 JANAR TE VITIT 2O14 BEHEN 15 VJET NGA MASAKRA E RECAKUT KU U VRANE PADREJTESISHT NJEREZ TE PAFAJSHEM NGA MILITARET DHE PARAMILITARET SERBE.KJO MASAKER TRONDITI TE GJITHE OPINIONI NDERKOMBETAR...

By : uran kuci     Added : 30 December 2013
Masakra ne Malsi te Llapit 1999pjesa 1


By : Sherif Mehanja Mbretresha e Qiellit     Added : 30 April 2016
KOSOVO: PRIZREN: WOUNDED SERB TREATED BY MEDICS
Natural Sound A Serb gunman wounded in a shoot-out with German troops on the streets of Prizren has been treated by medics and taken to hospital in a K-FOR ambulance. The Serb snipers...

By : AP Archive     Added : 21 July 2015
''Gjenezë e gjakut Shqip'' Masakra në Familjen Reka Dokumentar
Maskra ne familjen Reka Në vitin 1999 lufta në Kosovë kishte marrë përmasa të mëdha dhe të paparashikueshme. Forcat serbe të goditura nga UÇK-ja dhe . shqip dokumentar shqip dokumentar...

By : Olga McGraw     Added : 25 October 2016
LUFTA NE KOSOVE 6


By : STUDIO ABC     Added : 19 October 2016
Opinion - PANDELI MAJKO, LUFTA NE KOSOVE, 26 mars 2013
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu ne KLANHD & TVKLAN.

By : RTV KLAN     Added : 27 March 2013
Masakra ne Krushe te Vogel ne Kosove
Shqiptaret reagojne ndaj zhvillimit te gjygjit te njerit prej pergjegjesve te masakres se vitit 1999 ne Kosove.

By : zeriamerikes     Added : 28 January 2009
Masakra ne burgun e Dubravës-Serbian war crimes against albanians
Në burgun famëkeq të Dubravës në komunën Istogut, që nga muaji dhjetor i vitit 1998 dhe sidomos qershori i vitit 1999 netët dhe ditët e ferrit nuk do të harrohen kurrë. Të gjitha...

By : fattlumi1     Added : 03 April 2012
''Rozafati i Rakovinës'' - Masakra e Rakovines - Dokumentar
Lufta e fundit ne Kosove ishte e pameshirshme. Cak i ushtrise dhe policise serbe ishte edhe popullata civile. Shaban Kelmendi nga Rakovina e Gjakoves se bashku me dy djemt e tij te vegjel...

By : e produksion     Added : 04 January 2015
Lufta në Kosovë 98-99, Dokumentar i Luftës në Kosovë
Dokumentar i Luftes ne Kosove.

By : Kosovaelire     Added : 08 February 2014
Masakra e Reçakut vërtetoi botës për gjenocidin serb në Kosovë
Me rastin e 19 vjetorit të masakrës së Reçakut, është theksuar nevoja që drejtësia të vihet në vend për njërën ndër masakrën më të mëdha në Kosovë. #KosovaPress #KosovaPressV...

By : Kosova Press     Added : 15 January 2018
PAMJE EKSKLUZIVE NGA LUFTA NË KOSOVË


By : PaRrotllaOfficial     Added : 01 March 2016
JETA NE KOSOVE 12.12.2013
JETA NE KOSOVE 12.12.2013.

By : RTK     Added : 13 December 2013

Prev   1 2 3 4 5   Next