Kukes videos


59234 results found for "Kukes"    

Share    

Tropojë-Kukës, Tahiri takim për sigurinë dhe rendin, pritet me protestë në Bajram Curri
Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka komentuar nga Kukësi arrestimin efektivëve të policisë në Fier, që rezultonin të përfshirë të lidhur me botën e krimit.

By : Ora News Lajme     Added : 03 May 2014
AKSIDENT NE KUKES, 3 VIKTIMA DHE 1 I PLAGOSUR


By : RTV KLAN     Added : 08 October 2015
Kompensimi për dermatozën, lopë nga Danimarka në Kukës - Top Channel Albania - News - Lajme
Në Qarkun e Kukësit ka nisur kompensimi i bagëtive të dëmtuara nga dermatoza nodulare. Drejtoria Rajonale e Bujqësisë, përmes shortit, ka ndarë 8 lopët e ...

By : Top Channel Albania     Added : 15 February 2017
OSHEE zbarkon në Kukës dhe Tropojë


By : RTV KLAN     Added : 22 July 2017
Qendër e re për autikët në Kukës, fëmijë edhe nga Kosova
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Në qytetin e Kukësit, ka përfunduar rikonstruksioni i Qendrës Sociale, institucioni që do i vijë në ndihmë edhe ...

By : Ora News Lajme     Added : 01 February 2017
Matura 2016 Kukes (best part)


By : Elidon Isha     Added : 21 September 2016
Report TV - Nis dëbora në Kukës, emergjencat në gatishmëri
Dëbora ka nisur të zbardhë veriun e vendit mbrëmjen e sotme. Ndërkohë në Kukës, bashkia ka mbledhur shtabin e emergjencave. Ndërsa bashkia e qytetit u ...

By : Report TV     Added : 03 January 2017
Kanoset drejtoresha e DAR Kukës, penalizoi nxënësit - RTV Ora News- Lajm i fundit-
Drejtoresha e DAR në Kukës është kanosur pas penalizmit të një numri të konsiderueshëm nxënësish maturantë, pasi këta të fundit kanë tentuar që të përdorin ...

By : Ora News Lajme     Added : 20 June 2014
Varfëria në Kukës, banorët vijojnë të largohen drejt Gjermanisë- Ora News-
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Edhe pse pritet kthimi i 500 azilantëve shqiptarë nga Gjermania, banorët e Kukësit e shohin ende si zgjidhje ...

By : Ora News Lajme     Added : 26 September 2015
Kukës, familja Sinani jeton nën terrorin e kabujve elektrikë
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Jetojnë çdo ditë me frikën se shkëputja e kabllove elektrike mund t'u rrezikojnë 4 fëmijët e tyre të vegjël.

By : Ora News Lajme     Added : 04 July 2017
Kukës, 12-vjeçari kërkon ndihmë - Top Channel Albania - News - Lajme
Endrit Murtati nga fshati Shtiqen i Kukësit është vetëm 12 vjeç. Për shkak të një sëmundjeje të rëndë me veshkat, ai nuk është në gjendje të bëjë të njëjtën jetë ...

By : Top Channel Albania     Added : 28 May 2014
Mbrojtëset anësore vendosen në aksin Kukës-Peshkopi, do shmangen aksidentet
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Në segmentin e Bushtricës në aksin Kukës-Peshkopi ka nisur puna për vendosjen e barrierave anësore, që do ...

By : Ora News Lajme     Added : 23 May 2016
Probleme nga reshjet, rrëshqitje dherash në Kukës, izolohet fshati në Dibër
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Reshjet që kanë përfshirë verilindjen e vendit kanë sjellë probleme me rrugët. në Kukës akset nacionale ...

By : Ora News Lajme     Added : 13 January 2016
Lindi - Al , Kukes
www.televizionitvr.com.

By : Televizioni Tvr     Added : 11 January 2016
Kukës - Stadiumi 400 mijë dollarësh i lojërave me dorë po grabitet për skrap
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Në Kukës vijon të dëmtohet stadiumi i lojërave me dorë, i dyti për nga rëndësia pas stadiumit të futbollit në ...

By : Ora News Lajme     Added : 24 March 2016

Prev   1 2 3 4 5   Next