Greqi videos


61808 results found for "Greqi"    

Share    

A1 Report - Kufiri detar, Shqipëri-Greqi ngrenë komision me ekspertë
TIRANE - Shqipëria ka shumë gjëra që e bashkojnë më Greqinë, por në mes të dy fqinjëve qëndron një det i tërë. Kjo është reflektuar qartë edhe gjatë vizitës së ...

By : Report TV     Added : 15 July 2015
Nis heshtja zgjedhore në Greqi - Top Channel Albania - News - Lajme
Sondazhet kanë përfunduar, breshëri i spoteve elektorale dhe debatet e ashpra televizive bashkë me retorikat kanë marrë fund, gjithë Greqia ndodhet sot në ...

By : Top Channel Albania     Added : 24 January 2015
Emigranti humbi ndjenjat, transferohet në Greqi


By : ALSAT     Added : 24 November 2015
Djemt Dhe Vajzat Shqiptare Ne Greqi
https://m.facebook.com/Djemt-Dhe-Vajzat-Shqiptare-Ne-Greqi-610360692350673/?ref=bookmarks¬if_t=photo_comment.

By : Blero Fieraku     Added : 05 February 2017
Greqi: Emigrantet ndjehen te rrezikuar
Ndërkohë që ekonomia greke përpëlitet në prag të falimentimit, një pjesë e zemërimit po drejtohet ndaj dhjetëra mijëra emigrantëve që jetojnë në kryeqytetin, ...

By : zeriamerikes     Added : 25 June 2011
Djemt Dhe Vajzat Shqiptare Ne Greqi


By : Blero Fieraku     Added : 16 September 2016
Kush ishin Suliotet qe luftuan per Greqi? pjesa 1


By : MyAlbanianStudies Com     Added : 02 March 2015
BUSHATI TAKIME NË GREQI TË HENEN
Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati do nise neser nje vizite ne Athine ku do te bisedoje me homologun Kotzias. Bushati do të pritet në takime të veçanta nga ...

By : NewsDesk Albanian Radio Television     Added : 21 March 2016
Shqiptaret ne Greqi duke u argetuar
http://www.albanians.gr Çaste nga mbrëmja rinore shqiptare që u zhvillua më 19 Maj 2012 Athine-Greqi http://www.facebook.com/albanikineolaia.

By : Shqiptaret Ne Greqi     Added : 24 May 2012
Greqi, Arratisen 11 shqiptarë nga burgu i Trikalas
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

By : Ora News Lajme     Added : 23 March 2013
peshkim ne greqi 2
hahahahaha.

By : 007milii     Added : 09 February 2013
Report TV - Ja porositë e Idrizit për Bushatin në Greqi: Kthehu Ditmir jo Dhimitër
TIRANE - Një listë të gjatë kërkesash i ka adresuar kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati për vizitën që ai do të zhvillojë nesër në ...

By : Report TV     Added : 20 March 2016
Greqi, aksidentohet avokati i Klemend Balilit - Top Channel Albania - News - Lajme
Avokati mbrojtës i Klemend Balilit, juristi i shquar grek Aleksis Kujas ka pësuar një aksident automobilistik mesnatën e kaluar.

By : Top Channel Albania     Added : 14 February 2017
A1 Report - Greqi, të burgosurit shqiptarë në burgun e Grevenas nisin greve urie
GREQI- Të burgosurit shqiptarë që vuajnë dënimin në burgun e Grevenas në Greqi hyjnë në grevë urie. Shkak për këtë situatë problematike është fakti se ...

By : Report TV     Added : 21 June 2014
Hemoragjia e bankave, në Greqi reduktohen depozitat - Top Channel Albania - News - Lajme
Me shqetësim të madh ndjekin zyrtarët e ministrisë së Financave në Greqi, “hemoragjinë” e re në bankat e vendit.

By : Top Channel Albania     Added : 19 March 2017

Prev   1 2 3 4 5   Next