Fshati videos


41655 results found for "Fshati"    

Share    

Renato Hafesllari - nuse fshati kolazh dasme


By : Studio Juli     Added : 14 January 2017
Fshati dyz
Fshati dyz.

By : Granit Imeri     Added : 10 March 2013
Fshati Studenic
Publisher: www.onair.be Fshati Studenic © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd...

By : Dukagjini     Added : 12 March 2016
fshati ternov 2011.wmv


By : Selo931     Added : 13 February 2011
FSHATI I IZOLUAR BANORET E SHTYLLES NE KORÇE TE LENE NE HARRESE LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive...

By : Kanali Shtate     Added : 10 October 2013
Fshati Koritë - Komuna e Gostivarit
Faqja zyrtare ne Facebook: www.facebook.com/FshatiKorit.

By : KORITA KORITA     Added : 17 November 2014
Reportazh nga Fshati Beleg
Publisher: www.onair.be Reportazh nga Fshati Beleg © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wm...

By : Dukagjini     Added : 02 February 2016
FSHATI MJAK 02 07 2017


By : Portali RTV 21     Added : 02 July 2017
Fshati Zhur - Komuna Prizren
Këndon: Diana Kolukaj. Muzika & Orkestrimi: Hajdar Elezkurtaj.

By : Plator Gashi     Added : 07 May 2014
Fshati Braine e Eperme ne Podujeve me probleme infrastrukturore 06.03.2015
Me tel: Nazmi Elezi - Zedhenes ne Komunen e Podujeves Ne studio: Agim Avdullahu - Banor i fshatit.

By : Radiotelevision 21 [ Official Channel ]     Added : 06 March 2015
FOKUS: SRRIQJA, FSHATI I MBETUR NJE SHEKULL PAS
Vetem pasi kalon sfida te tilla mund të arrish në fshatin Srriqe, I cili I mberthyer mes malesh, eshte harruar prej shtetit. Gjate 20 viteve te Fundit Srriqja ne komunen Qafe Mali...

By : PukaTelevizion PTV     Added : 05 June 2014
SOT - Hajnoci, fshati i molleve, 29 09 2015
SOT - Hajnoci, fshati i molleve, 29 09 2015.

By : Kohavision     Added : 17 October 2015
Preng S. Gjikola. Fshati Ujë, Mirditë.


By : Preng S. Gjikola     Added : 21 April 2015
A1 Report - Reportazhi i DWelle/ Ne Lazarat fshati ku gjelberon kanabisi
Lazarati vijon të jetë objekt i reportazheve, këtë herë nga agjensia e lajmeve Deutche Welle , e cila sjell pamje dhe dëshmi nga brenda fshatit. Të tërheq vëmendjen puna e grave...

By : Report TV     Added : 18 January 2014
Lezi, fshati i kujtimeve tyrbes dhe i vetmise! 10.11.2017
Lezi, fshati i kujtimeve tyrbes dhe i vetmise! 10.11.2017.

By : Radiotelevision 21 [ Official Channel ]     Added : 10 November 2017

Prev   2 3 4 5 6   Next