Eurokoha videos


316 results found for "Eurokoha"    

Share    

CALL CENTER KOSOVA AIRLINES 01
KOSOVA AIRLINES 01.

By : benny2028     Added : 18 November 2009
Shkurta Gashi - Dy bylbyla kuvendojne Viti Ri 2013 RTV21


By : PolifoniaAV     Added : 18 February 2013
Rinori Travel - 16 sekunden
RINORI TRAVEL Postfach 2465 8060 Zürich Flughafen Tel: +41 (0) 44 804 98 98 http://www.rinoritravel.com.

By : KujtimVata     Added : 05 April 2012
Stupcat egjeli 2017
Subscribe Ju Lutem Mozik -cocaina DJ Khaled - Hold You Down ft. Chris Brown, August Alsina, Future, Jeremih - Trey Songz - Na Na [Official Video] Beyoncé ...

By : xoni thaqi     Added : 10 May 2017
Fluturime Zürich-Prishtina Zürich-Shkup Basel-Prishtina bileta te lira ( AIR GJILANI)
bileta te lira AIR GJILANI.

By : AIR GJILANI Rexhepi     Added : 30 May 2014
Koncert i organizuar nga "Eurokoha", në Teatrin Kombëtar


By : Gazeta Zeri     Added : 01 June 2015
AIR GJILANI bileta te lira
Fluturime Zürich-Prishtina, Zürich-Shkup, Genf-Prishtina, Stuttgart-Prishtina, Honnover-Prishtina, München-Prishtina udhetime me Autobus, udhetime per ...

By : AIR GJILANI Rexhepi     Added : 08 April 2014
Kosova Reisen,


By : Kosova Reisen - KS     Added : 27 December 2010
Reklama Gllareva-Stupcat


By : Muhamed Bytyqi     Added : 05 March 2015
Udhetime me autobus, aeroplan dhe transport kufomash
Hamm, Dortmund, Essen, Duisburg, Düsseldorf , Köln, Frankfurt, Mannheim , Karlsruhe, Stuttgart , Ulm, Memmingen, München, Rozenheim, Salzburg për në ...

By : Vëllezërit Turkaj     Added : 24 November 2015
Dokumentar : " Haxhi , Udhetimi i Jetes " 2011 - 2012
Gazetar: Gazmend Syla Kamera: Veton Ethemi Montazha: Agon Biqkaj Teksti: Zija Miftari Remzi Ejupi "Euro Koha" Bashkesia Islame e Kosoves Dokumentari ...

By : Nikon Prishtinë     Added : 18 June 2015
Kosova Reisen Aeroplane Animation
Kosova Reisen Aeroplane Animation.

By : ReklamaShqip     Added : 04 July 2008
Ora 7 - Ofertat turistike nga bregdeti Turk - 20.06.2016 - Klan Kosova
Gazetari Vullnet Krasniqi, na e sjell një storie nga bregdeti i bukur turk dhe ofertat hotelerike në disa pjesë të saj. Krejt këto bukuri mund ti prenotoni përmes ...

By : KlanKosova     Added : 20 June 2016
Fituesit ne ballon pranverore ne RTV 21.avi
5 çiftet u shperblyen me nje jave pushim all inclusive ne Kemer (Turqi) nga RTV 21 ne partneritet me Eurokoha.

By : FOTO FARI     Added : 24 June 2011
''Maratonë burgjesh'' Haxhi Syla Dokumentar
Haxhi Sylë Delija nga Zhabeli i Gjakovës eshte njeri nde atdhetaret e shquar i cili kurr nuk ju nenshtrua regjimit serbo-sllav. Ai nuk pranoi kurr qe nga koka e tij .

By : Olga McGraw     Added : 25 October 2016

Prev   1 2 3 4 5   Next